„…Kazdemu treningowi pod Jego okiem towarzyszylo mnóstwo pozytywnej energii, która motywowala mnie do pracy nad soba do ostatniej sekundy…”

“…Grzegorz jest absolutnym perfekcjonista I przyklada ogromna uwage do bezpieczenstwa, jak i czuwa nad poprawnoscia wykonywanych cwiczen…”

„…poziom przygotowania metodyczno-merytoryczno-praktycznego pozwala stawiac go w rzedzie z najlepszymi trenerami w Polsce…”

Od 9 lat tworzę świat fitness jako Trener Personalny. Przeprowadzilem ponad 10 000 treningów personalnych…. i ta liczba caly czas rosnie. Współpracuję z osobami, które chcą poprawić swoją sylwetkę oraz chcą kształtować hart ducha. Akutalnie współpracuję z agencjami modelingowymi, a także ze sportowcami rangi reprezentacyjnej, przede wszystkim z takich dziedzin sportu jak: tenis ziemny, pilka reczna, hokej na lodzie, koszykówka, pilka nozna oraz narciarstwo. 

To jest niesamowite, kiedy ludzie chca zmienic swoje cialo i styl bycia! Jest to pierwszy krok do polepszenia samego siebie i  wlasnego zycia. Jesli nalezysz do tych niesamowitych osób, to ja jestem wlasciwa osoba, która pomoze Ci osiagnac cel.

  • Autor artykułów na portalu WP Fitness, Allegro oraz ABCZdrowie
  • Absolwent AWF Katowice (mgr Wychowanie Fizyczne), studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej
  • Instruktor rekreacji ruchowej – cwiczenia silowe, instruktor odnowy biologicznej 

Instagram